Počasie Novozvanovka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Novozvanovka na 10 dní.
Piatok 1. máj
10 / 2°C
| 0.6 mm | 12 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 05:06
západ slnka 19:41
PO HODINÁCH
západ slnka 19:41
|
|
Predpoveď počasia Novozvanovka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 71 % | -2 °C | 8 % | 0% | 4% | 4% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1024 hPa | 61 % | 0 °C | 45 % | 0% | 18% | 35% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 51 % | 0 °C | 94 % | 0% | 92% | 85% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 64 % | 0 °C | 90 % | 0% | 71% | 89% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1025 hPa | 75 % | -1 °C | 85 % | 0% | 85% | 18% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1025 hPa | 52 % | 0 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1023 hPa | 44 % | 1 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1022 hPa | 78 % | 4 °C | 87 % | 0% | 24% | 85% | 0% | |
Novozvanovka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,5838; 38,3582
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Novozvanovka, Ukrajina. Predpoveď počasia Novozvanovka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Novozvanovka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Novozvanovka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:06 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 14:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:47 | 21:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:55 | 21:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:40 | 01.05.2026 04:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |