Počasie Novyy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Novyy na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 16°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 04:37
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
|
|
Predpoveď počasia Novyy, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 13 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 12 °C | 92 % | 0% | 0% | 21% | 90% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1012 hPa | 88 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 13 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 16 °C | 53 % | 0% | 10% | 4% | 46% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 16 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 7% | |
Novyy, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,4994; 38,5928
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Novyy, Ukrajina. Predpoveď počasia Novyy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Novyy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Novyy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:37 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 15:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:58 | 20:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:08 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:59 | 22:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 08:58 | 22.05.2026 00:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |