Počasie Ogurtsovka týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ogurtsovka na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
9 / 2°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:12
západ slnka 19:46
PO HODINÁCH
západ slnka 19:46
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ogurtsovka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1017 hPa | 83 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1018 hPa | 52 % | -1 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 46 % | -1 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1020 hPa | 68 % | 0 °C | 99 % | 0% | 8% | 99% | 12% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1021 hPa | 80 % | -1 °C | 15 % | 0% | 0% | 8% | 8% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 8 °C 5 °C |
1,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1022 hPa | 55 % | 0 °C | 10 % | 0% | 9% | 4% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 41 % | -1 °C | 14 % | 0% | 5% | 9% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 55 % | -2 °C | 7 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
Ogurtsovka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,6779; 37,1695
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ogurtsovka, Ukrajina. Predpoveď počasia Ogurtsovka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ogurtsovka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ogurtsovka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:12 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 14:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:35 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:51 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:57 | 22:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:24 | 29.04.2026 04:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |