Počasie Ostriv Kruhlyy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ostriv Kruhlyy na 10 dní.
Piatok 22. máj
20 / 17°C
| 13.8 mm | 14 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 05:27
západ slnka 20:36
PO HODINÁCH
západ slnka 20:36
|
|
Predpoveď počasia Ostriv Kruhlyy, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
7,4 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 16 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
4,9 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 17 °C | 69 % | 0% | 37% | 29% | 39% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 17 °C 19 °C |
1,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 96 % | 16 °C | 78 % | 0% | 10% | 18% | 71% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
3,9 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 16 °C | 98 % | 0% | 69% | 1% | 94% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
7,1 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 99% | 5% | 66% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
3,8 mm | 5.5 m/s20 km/h severný |
1014 hPa | 89 % | 17 °C | 98 % | 0% | 68% | 20% | 93% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
8,4 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 93 % | 16 °C | 91 % | 0% | 61% | 2% | 78% | |
Ostriv Kruhlyy, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 45,2946; 28,7004
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ostriv Kruhlyy, Ukrajina. Predpoveď počasia Ostriv Kruhlyy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ostriv Kruhlyy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ostriv Kruhlyy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 15:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:51 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:07 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:11 | 22:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:13 | 23.05.2026 01:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |