Počasie Ozero Bakayka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ozero Bakayka na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 17°C
| 2.2 mm | 19 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 04:39
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
|
|
Predpoveď počasia Ozero Bakayka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 64 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 28 °C 28 °C |
2,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1014 hPa | 42 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 7% | 9% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 16 °C | 76 % | 0% | 76% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 71 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 44 % | 15 °C | 16 % | 0% | 5% | 10% | 1% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 18 °C | 25 % | 0% | 0% | 2% | 23% | |
Ozero Bakayka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,7515; 36,5486
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Bakayka, Ukrajina. Predpoveď počasia Ozero Bakayka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ozero Bakayka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ozero Bakayka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:39 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 15:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:58 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:04 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:44 | 23:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:26 | 23.05.2026 01:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |