Počasie Ozero Borovoye dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ozero Borovoye na 10 dní.
Sobota 23. máj
26 / 17°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 04:40
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
|
|
Predpoveď počasia Ozero Borovoye, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 45 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 67 % | 14 °C | 9 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 11 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 12 °C | 62 % | 0% | 0% | 2% | 61% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 40 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Ozero Borovoye, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,5625; 36,4308
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Borovoye, Ukrajina. Predpoveď počasia Ozero Borovoye.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ozero Borovoye dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ozero Borovoye
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:40 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 15:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:58 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:05 | 21:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:45 | 23:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:48 | 24.05.2026 01:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |