Počasie Ozero Guty vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ozero Guty na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ozero Guty, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 16.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 91 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 91 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 90 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 89 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 88 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1020 hPa | 81 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1020 hPa | 66 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 49 % | 3 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 38 % | 1 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 31 % | 0 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 13:00
12:00
| zamračené | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 26 % | 0 °C | 89 % | 0% | 0% | 24% | 87% | |
| 14:00
13:00
| zamračené | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 24 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 58% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1019 hPa | 25 % | -1 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 26 % | -1 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 0% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1019 hPa | 31 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1019 hPa | 43 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 19:00
18:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 53 % | 3 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 58 % | 3 °C | 85 % | 0% | 0% | 85% | 15% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1019 hPa | 59 % | 3 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 9% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 63 % | 2 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 0% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 66 % | 3 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 59% | |
piatok 17.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 96% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 74 % | 3 °C | 95 % | 0% | 0% | 8% | 95% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 71 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 8% | 98% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 78 % | 2 °C | 96 % | 0% | 0% | 12% | 95% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 82 % | 2 °C | 11 % | 0% | 0% | 7% | 4% | |
| 05:00
04:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 82 % | 1 °C | 25 % | 0% | 0% | 2% | 22% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 84 % | 1 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 77 % | 2 °C | 70 % | 0% | 0% | 15% | 66% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1018 hPa | 66 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 96% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 58 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 97% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 50 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 21% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 42 % | 2 °C | 94 % | 0% | 0% | 94% | 0% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 32 % | 0 °C | 90 % | 0% | 0% | 89% | 7% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 29 % | 0 °C | 49 % | 0% | 0% | 40% | 14% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 30 % | 1 °C | 75 % | 0% | 0% | 65% | 27% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 44 % | 4 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 49% | |
| 16:00
15:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 64 % | 8 °C | 94 % | 0% | 3% | 87% | 53% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
0,7 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1015 hPa | 68 % | 8 °C | 87 % | 0% | 10% | 85% | 16% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 76 % | 9 °C | 97 % | 0% | 37% | 96% | 9% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 90 % | 9 °C | 75 % | 0% | 3% | 75% | 0% | |
| 20:00
19:00
| dažďové prehánky | 10 °C 9 °C |
0,8 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 92 % | 8 °C | 77 % | 0% | 16% | 76% | 2% | |
| 21:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 93 % | 8 °C | 85 % | 0% | 0% | 80% | 24% | |
| 22:00
21:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 93% | |
| 23:00
22:00
| dážď | 9 °C 9 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 8 °C | 100 % | 0% | 3% | 99% | 87% | |
Ozero Guty, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,7792; 36,6033
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Guty, Ukrajina. Predpoveď počasia Ozero Guty.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.