Počasie Paseka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Paseka na 10 dní.
Sobota 2. máj
12 / 6°C
| 1.1 mm | 18 km/h |
| 2 °C | 0 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 05:07
západ slnka 19:47
PO HODINÁCH
západ slnka 19:47
|
|
Predpoveď počasia Paseka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 1 °C | 28 % | 0% | 7% | 21% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 6 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 71 % | 3 °C | 20 % | 0% | 18% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 66 % | 4 °C | 78 % | 0% | 46% | 58% | 27% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 65 % | 2 °C | 100 % | 0% | 13% | 63% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 8 °C 5 °C |
1,3 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 14% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
8,6 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
1,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 28% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 17% | |
Paseka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,0727; 37,4633
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paseka, Ukrajina. Predpoveď počasia Paseka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paseka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Paseka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:07 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:30 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:46 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:52 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:57 | 02.05.2026 04:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |