Počasie Pavlenkov vikend
Predpoveď počasia pre mesto Pavlenkov na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
10 / 2°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 2 °C | -1 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 7 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:11
západ slnka 19:53
PO HODINÁCH
západ slnka 19:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pavlenkov, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 60 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 42 % | -2 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1021 hPa | 61 % | 0 °C | 100 % | 0% | 12% | 93% | 71% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 84% | 98% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 60 % | 0 °C | 85 % | 0% | 0% | 65% | 72% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 41 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1020 hPa | 64 % | 0 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 0% | |
Pavlenkov, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,9356; 36,3257
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pavlenkov, Ukrajina. Predpoveď počasia Pavlenkov.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pavlenkov dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pavlenkov
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:11 | 19:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:48 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:53 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:52 | 01.05.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |