Počasie Petryshcheve dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Petryshcheve na 10 dní.
Utorok 28. apríl
10 / -1°C
| 0.5 mm | 33 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Petryshcheve, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 2 °C -2 °C |
0,1 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 58 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 6 °C 2 °C |
0,4 mm | 7.3 m/s26 km/h západný |
1011 hPa | 52 % | -2 °C | 36 % | 0% | 14% | 27% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h západný |
1011 hPa | 33 % | -5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1014 hPa | 42 % | -5 °C | 88 % | 0% | 0% | 88% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 65 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1017 hPa | 48 % | -1 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 32 % | -3 °C | 90 % | 0% | 0% | 76% | 60% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 59 % | 0 °C | 100 % | 0% | 3% | 99% | 100% | |
Petryshcheve, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,8146; 36,3022
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Petryshcheve, Ukrajina. Predpoveď počasia Petryshcheve.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Petryshcheve dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Petryshcheve
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 14:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:40 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:56 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:03 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:14 | 28.04.2026 03:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |