Počasie Pivdenne zajtra
Predpoveď počasia Pivdenne 27. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 8,6 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 0 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pivdenne, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
7,6 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1001 hPa | 95 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 4 °C 1 °C |
0,6 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1005 hPa | 91 % | 3 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,4 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 37 % | -4 °C | 83 % | 0% | 0% | 83% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 70 % | -1 °C | 75 % | 0% | 21% | 68% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 87 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 6 °C 3 °C |
3,7 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 65 % | 0 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 6 °C 3 °C |
0,8 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 69 % | 1 °C | 100 % | 0% | 32% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Pivdenne, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,8832; 36,0685
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pivdenne, Ukrajina. Predpoveď počasia Pivdenne.
Pivdenne - počasie v okolí - väčšie mestá
Pivdenne - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pivdenne dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pivdenne
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:43 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:59 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:06 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:00 | 27.04.2026 03:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |