Počasie Pryvillya, Luhans’ka Oblast’ dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pryvillya, Luhans’ka Oblast’ na 10 dní.
Piatok 1. máj
10 / 4°C
| 1.0 mm | 10 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 05:06
západ slnka 19:42
PO HODINÁCH
západ slnka 19:42
|
|
Predpoveď počasia Pryvillya, Luhans’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 4 °C 1 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1022 hPa | 67 % | -1 °C | 71 % | 0% | 50% | 58% | 4% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 6 °C |
0,6 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1024 hPa | 62 % | 0 °C | 60 % | 0% | 10% | 56% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 53 % | 1 °C | 64 % | 0% | 39% | 53% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 54 % | -1 °C | 94 % | 0% | 25% | 94% | 3% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1025 hPa | 69 % | 0 °C | 66 % | 0% | 5% | 64% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1025 hPa | 57 % | 2 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1023 hPa | 47 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 72 % | 5 °C | 73 % | 0% | 0% | 73% | 0% | |
Pryvillya, Luhans’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,0056; 38,2988
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pryvillya, Luhans’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Pryvillya, Luhans’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pryvillya, Luhans’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pryvillya, Luhans’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:06 | 19:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 14:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:29 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:45 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:52 | 21:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:41 | 01.05.2026 04:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |