Počasie Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’ dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’ na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
21 / 16°C
| 4.1 mm | 13 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 04:33
západ slnka 20:14
PO HODINÁCH
západ slnka 20:14
|
|
Predpoveď počasia Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1014 hPa | 96 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 9% | 11% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
3,7 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 73 % | 15 °C | 64 % | 0% | 43% | 28% | 10% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,4 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1014 hPa | 83 % | 16 °C | 99 % | 0% | 62% | 28% | 96% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 78 % | 13 °C | 97 % | 0% | 1% | 2% | 97% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 82 % | 10 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 62 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 21 °C |
0,9 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 47 % | 10 °C | 100 % | 0% | 10% | 96% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 95 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,0783; 38,3473
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pshenichnyy, Luhans’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:33 | 20:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 15:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:52 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:59 | 21:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:42 | 23:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:41 | 24.05.2026 01:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |