Počasie Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’ vikend
Predpoveď počasia pre mesto Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’ na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
10 / 0°C
| 3.9 mm | 12 km/h |
| 0 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:08
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1019 hPa | 88 % | -1 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 4 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1019 hPa | 59 % | 0 °C | 27 % | 0% | 25% | 10% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 10 °C 7 °C |
1,7 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1019 hPa | 51 % | 0 °C | 82 % | 0% | 75% | 43% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
1,6 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 84 % | 3 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dažďové prehánky | 4 °C 1 °C |
2,8 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 85 % | 1 °C | 63 % | 0% | 9% | 61% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 4 °C 1 °C |
1,4 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 66 % | -1 °C | 57 % | 0% | 21% | 53% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 59 % | 2 °C | 92 % | 0% | 12% | 69% | 53% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 1 °C | 100 % | 0% | 4% | 8% | 100% | |
Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,6920; 37,2325
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rayevka, Kharkivs’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:08 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:46 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:51 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:47 | 01.05.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |