Počasie Rudnya Peskovskaya dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rudnya Peskovskaya na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
23 / 13°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 05:01
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
|
|
Predpoveď počasia Rudnya Peskovskaya, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1022 hPa | 79 % | 9 °C | 41 % | 0% | 41% | 1% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1022 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1021 hPa | 39 % | 8 °C | 82 % | 0% | 7% | 68% | 42% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 57 % | 9 °C | 22 % | 0% | 10% | 15% | 7% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 84 % | 10 °C | 80 % | 0% | 8% | 5% | 78% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1017 hPa | 63 % | 11 °C | 99 % | 0% | 5% | 93% | 87% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 49 % | 10 °C | 51 % | 0% | 1% | 23% | 36% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1018 hPa | 79 % | 13 °C | 26 % | 0% | 5% | 23% | 1% | |
Rudnya Peskovskaya, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 50,7000; 29,5833
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rudnya Peskovskaya, Ukrajina. Predpoveď počasia Rudnya Peskovskaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rudnya Peskovskaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rudnya Peskovskaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:01 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:58 | 15:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:18 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:20 | 22:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:39 | 00:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:15 | 24.05.2026 02:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |