Počasie Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’ pozajtra
| 7 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 6 °C | 12:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 21:00 |
východ slnka 05:18
západ slnka 19:50
PO HODINÁCH
západ slnka 19:50
Predpoveď počasia Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’ 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci najnižšia teplota 1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1015 hPa | 56 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 59 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 61 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 64 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 68 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 72 % | -3 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 70 % | -2 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 64 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 57 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západný |
1016 hPa | 48 % | -1 °C | 59 % | 0% | 3% | 57% | 0% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 9 °C 5 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západný |
1016 hPa | 40 % | -3 °C | 52 % | 0% | 3% | 51% | 0% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h západný |
1016 hPa | 37 % | -4 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 13:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 6 °C |
0,2 mm | 7.4 m/s27 km/h západný |
1016 hPa | 39 % | -3 °C | 43 % | 0% | 24% | 42% | 0% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1016 hPa | 40 % | -2 °C | 62 % | 0% | 7% | 62% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 9 °C 5 °C |
0,1 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1016 hPa | 43 % | -2 °C | 61 % | 0% | 9% | 61% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 72 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 85 % | -3 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 54 % | -1 °C | 14 % | 0% | 7% | 10% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 36 % | -3 °C | 46 % | 0% | 3% | 45% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 77 % | 0 °C | 13 % | 0% | 6% | 12% | 0% | |
Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,9246; 35,7632
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shlyakh, Kharkivs’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:18 | 19:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 14:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:42 | 20:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:57 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:04 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:17 | 28.04.2026 03:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |