Počasie Skelevaya vikend
Predpoveď počasia pre mesto Skelevaya na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
8 / 5°C
| 2.6 mm | 22 km/h |
| 6 °C | 3 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 05:07
západ slnka 19:41
PO HODINÁCH
západ slnka 19:41
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Skelevaya, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 67 % | 0 °C | 100 % | 0% | 79% | 96% | 93% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
2,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 94% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1018 hPa | 75 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 62% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 2 °C | 96 % | 0% | 93% | 0% | 58% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 2 °C -1 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 2 °C | 99 % | 0% | 92% | 95% | 20% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,3 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 66 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 72% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 96% | |
Skelevaya, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,4464; 38,3039
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Skelevaya, Ukrajina. Predpoveď počasia Skelevaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Skelevaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Skelevaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:07 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 14:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:48 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:57 | 21:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:40 | 01.05.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |