Počasie Skripai dnes
Predpoveď počasia Skripai 26. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 4 °C. Úhrn zrážok 4,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Skripai, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 0 °C | 96 % | 0% | 13% | 96% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,2 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 59 % | 4 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 42 % | 4 °C | 67 % | 0% | 6% | 64% | 9% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h južný |
1002 hPa | 53 % | 4 °C | 25 % | 0% | 18% | 5% | 6% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
4,2 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1000 hPa | 63 % | 4 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 98% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,7 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 94 % | 3 °C | 100 % | 0% | 82% | 100% | 3% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 37 % | -4 °C | 81 % | 0% | 2% | 81% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | -1 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
Skripai, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,7265; 36,6027
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Skripai, Ukrajina. Predpoveď počasia Skripai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Skripai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Skripai
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Skripai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 19:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:43 | 20:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:00 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:08 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 12:40 | 26.04.2026 03:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |