Počasie Stari Bohorodchany dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Stari Bohorodchany na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
22 / 13°C
| 1.5 mm | 14 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:29
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
|
|
Predpoveď počasia Stari Bohorodchany, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1024 hPa | 79 % | 9 °C | 39 % | 0% | 5% | 39% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1025 hPa | 69 % | 10 °C | 29 % | 0% | 14% | 28% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 21 °C |
0,7 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1023 hPa | 46 % | 9 °C | 99 % | 0% | 32% | 97% | 46% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,8 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 83 % | 14 °C | 97 % | 0% | 1% | 11% | 97% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1021 hPa | 97 % | 13 °C | 10 % | 0% | 8% | 0% | 3% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1022 hPa | 77 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 10% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severozápadný |
1021 hPa | 49 % | 8 °C | 90 % | 0% | 13% | 0% | 89% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 61 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Stari Bohorodchany, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,8286; 24,5255
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 3 426
Nadmorská výška: 312 m
Administratívna časť:
- Ivano-Frankivs’ka Oblast’, Ivano-Frankivs’k
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Stari Bohorodchany, Ukrajina. Predpoveď počasia Stari Bohorodchany.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Stari Bohorodchany dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Stari Bohorodchany
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:29 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:18 | 15:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:49 | 21:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:57 | 22:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:42 | 23:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:40 | 24.05.2026 02:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |