Počasie Sukhovskoy týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Sukhovskoy na tento a budúci týždeň.
Pondelok 25. máj
24 / 15°C
| 0.4 mm | 17 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 04:35
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sukhovskoy, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 96 % | 0% | 96% | 14% | 1% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 10% | 100% | 10% | 39% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 2% | 100% | 5% | 7% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 18% | 100% | 0% | 2% | |
| 04:00
03:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 48% | 100% | 0% | 38% | |
| 05:00
04:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 72% | 100% | 0% | 87% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 96 % | 18% | 93% | 0% | 13% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 14 °C | 43 % | 0% | 32% | 0% | 14% | |
| 08:00
07:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 78 % | 14 °C | 17 % | 0% | 14% | 0% | 2% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 65 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,3 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1013 hPa | 36 % | 8 °C | 20 % | 0% | 3% | 9% | 9% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 69 % | 13 °C | 32 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1012 hPa | 73 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 52 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,2 mm | 8.4 m/s30 km/h západný |
1008 hPa | 40 % | 8 °C | 98 % | 0% | 2% | 98% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 63 % | 11 °C | 52 % | 0% | 10% | 50% | 0% | |
Sukhovskoy, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,0629; 38,7056
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sukhovskoy, Ukrajina. Predpoveď počasia Sukhovskoy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sukhovskoy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sukhovskoy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:35 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 15:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:55 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:04 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:54 | 22:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 12:56 | 25.05.2026 01:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |