Počasie Boulder Mountain vikend
Predpoveď počasia pre mesto Boulder Mountain na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň jasno. Nedeľa ráno a dopoludnie od rána jasno.
Piatok 29. máj
12 / 1°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Boulder Mountain, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 49 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1016 hPa | 56 % | -9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 27 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 12 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 17 % | -11 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1017 hPa | 36 % | -10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 33 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 14 °C 10 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 16 % | -11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 15 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 12 % | -13 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Boulder Mountain, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 38,0869; -111,4341
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Boulder Mountain, Utah, USA. Predpoveď počasia Boulder Mountain.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Boulder Mountain dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Boulder Mountain
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:37 | 29.05.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |