Počasie Orson Ellis dnes
Predpoveď počasia Orson Ellis 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 22,3 mm. V noci najnižšia teplota 3 °C. Úhrn zrážok 3,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Orson Ellis, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,6 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
999 hPa | 80 % | 4 °C | 100 % | 0% | 3% | 96% | 100% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
13,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
999 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 87% | 98% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
4,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 98 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 9 °C 8 °C |
4,4 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1005 hPa | 77 % | 5 °C | 81 % | 0% | 71% | 19% | 29% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 4 °C 2 °C |
3,2 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 2 °C | 67 % | 0% | 64% | 8% | 6% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 2 °C | 64 % | 0% | 48% | 34% | 13% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 11 °C 9 °C |
1,5 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 4 °C | 16 % | 0% | 4% | 7% | 6% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 48 % | 1 °C | 64 % | 0% | 4% | 22% | 55% | |
Orson Ellis, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,8736; -111,8980
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Orson Ellis, Utah, USA. Predpoveď počasia Orson Ellis.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Orson Ellis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Orson Ellis
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Orson Ellis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:25 | 26.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |