Počasie Rio Vista pozajtra
Predpoveď počasia Rio Vista 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie silné prehánky dažďa so snehom, poludnie spočiatku silné prehánky dažďa so snehom, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 10,5 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota -1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rio Vista, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné prehánky dažďa so snehom |
4 °C 2 °C |
8,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 82 % | 1 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 2% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 0 °C -3 °C |
1,5 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 85 % | -2 °C | 67 % | 0% | 63% | 12% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
1,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 62 % | 1 °C | 100 % | 0% | 12% | 69% | 100% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1018 hPa | 51 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1020 hPa | 80 % | -1 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | -1 °C -4 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1021 hPa | 90 % | -2 °C | 46 % | 0% | 19% | 33% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 10 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1019 hPa | 46 % | 0 °C | 15 % | 0% | 7% | 14% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1016 hPa | 44 % | 1 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
Rio Vista, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1416; -111,9397
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rio Vista, Utah, USA. Predpoveď počasia Rio Vista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rio Vista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rio Vista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:39 | 28.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |