Počasie South Weber Valley Estates dnes
| 6 °C | 4 °C | 17:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 19:00 | |
| 4 °C | 3 °C | 21:00 | |
| 3 °C | 1 °C | 23:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Predpoveď počasia South Weber Valley Estates 26. apríl 2026
Popoludní oblačno. Najvyššia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci dážď so snehom. Najnižšia teplota 3 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia South Weber Valley Estates, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 16:00
00:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,1 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1006 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 100% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1006 hPa | 84 % | 4 °C | 100 % | 0% | 62% | 96% | 100% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 80 % | 4 °C | 100 % | 0% | 33% | 89% | 100% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 4 °C | 94 % | 0% | 0% | 3% | 94% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 3 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 2 °C | 16 % | 0% | 6% | 2% | 8% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 95 % | 2 °C | 71 % | 7% | 14% | 14% | 63% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 1 °C | 84 % | 32% | 42% | 43% | 44% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 1 °C | 98 % | 76% | 86% | 72% | 56% | |
| 02:00
10:00
| dážď so snehom | 1 °C -1 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 91% | 96% | 85% | 94% | |
| 03:00
11:00
| silný dážď so snehom |
1 °C -1 °C |
1,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 97 % | 0 °C | 100 % | 0% | 91% | 99% | 96% | |
| 04:00
12:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 7% | 45% | 100% | 95% | |
| 05:00
13:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,7 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 1 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 98% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 2 °C 0 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 1 °C | 100 % | 31% | 43% | 100% | 100% | |
| 07:00
15:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 96 % | 1 °C | 100 % | 0% | 30% | 100% | 100% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 94 % | 2 °C | 100 % | 0% | 30% | 100% | 100% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 93 % | 3 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 100% | |
| 10:00
18:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 3 °C | 100 % | 0% | 31% | 100% | 100% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 81 % | 4 °C | 100 % | 0% | 28% | 98% | 100% | |
| 12:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 76 % | 4 °C | 100 % | 0% | 32% | 99% | 100% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 74 % | 4 °C | 100 % | 0% | 46% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 4 °C | 100 % | 0% | 52% | 100% | 100% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 70 % | 4 °C | 100 % | 0% | 35% | 100% | 100% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 15% | 100% | 99% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 66 % | 3 °C | 99 % | 0% | 18% | 98% | 91% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 2 °C | 96 % | 0% | 7% | 93% | 71% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 68 % | 3 °C | 99 % | 0% | 3% | 99% | 85% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 79 % | 4 °C | 99 % | 0% | 7% | 99% | 65% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 3 °C | 99 % | 0% | 9% | 99% | 88% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 86 % | 3 °C | 99 % | 0% | 2% | 99% | 57% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 89 % | 2 °C | 96 % | 0% | 0% | 93% | 78% | |
South Weber Valley Estates, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1347; -111,9336
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie South Weber Valley Estates, Utah, USA. Predpoveď počasia South Weber Valley Estates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre South Weber Valley Estates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre South Weber Valley Estates
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie South Weber Valley Estates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 20:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:25 | 26.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |