Počasie South Willard týždeň
Predpoveď počasia pre mesto South Willard na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
15 / 0°C
| 0.3 mm | 5 km/h |
| 2 °C | 0 °C | 00:00 | |
| 0 °C | -3 °C | 06:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 18:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 20:23
PO HODINÁCH
západ slnka 20:23
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia South Willard, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1020 hPa | 78 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1019 hPa | 79 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 39 % | 0 °C | 37 % | 0% | 1% | 37% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 37 % | 0 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 1 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 84 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 38 % | 1 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 31 % | 0 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
South Willard, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,3633; -112,0358
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 571
Nadmorská výška: 1320 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Box Elder County, Brigham City
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie South Willard, Utah, USA. Predpoveď počasia South Willard.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre South Willard dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie South Willard
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:43 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |