Počasie Threemile Canyon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Threemile Canyon na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
14 / 10°C
| 16.6 mm | 8 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 00:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Threemile Canyon, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,6 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 69 % | 6 °C | 87 % | 0% | 9% | 31% | 81% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 10 °C 10 °C |
9,1 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 93 % | 8 °C | 98 % | 0% | 11% | 81% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
4,8 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 93 % | 8 °C | 100 % | 0% | 75% | 93% | 91% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 62 % | 7 °C | 63 % | 0% | 14% | 18% | 49% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 5 °C | 23 % | 0% | 0% | 20% | 6% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 36 % | 2 °C | 14 % | 0% | 5% | 2% | 8% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 31 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Threemile Canyon, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,7361; -111,5566
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Threemile Canyon, Utah, USA. Predpoveď počasia Threemile Canyon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Threemile Canyon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Threemile Canyon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 22:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:57 | 22:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:48 | 30.05.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |