Počasie Villa Nova Condominium pozajtra
Predpoveď počasia Villa Nova Condominium 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 3 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Villa Nova Condominium, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 75 % | 0 °C | 19 % | 0% | 3% | 12% | 6% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 73 % | 0 °C | 3 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 0 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1016 hPa | 70 % | -1 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | -1 °C | 7 % | 0% | 1% | 1% | 4% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 71 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 0 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 71 % | 0 °C | 6 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 63 % | 0 °C | 7 % | 0% | 4% | 3% | 0% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
9 °C 7 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1020 hPa | 57 % | 1 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 10 °C 8 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 52 % | 1 °C | 18 % | 0% | 10% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 11 °C 9 °C |
0,6 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 49 % | 1 °C | 22 % | 0% | 8% | 21% | 0% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 12 °C 10 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 47 % | 1 °C | 28 % | 0% | 7% | 25% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 46 % | 0 °C | 21 % | 0% | 3% | 18% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 43 % | 0 °C | 21 % | 0% | 1% | 8% | 12% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1019 hPa | 42 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 18% | 53% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1018 hPa | 40 % | 0 °C | 70 % | 0% | 0% | 7% | 68% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1018 hPa | 38 % | 0 °C | 20 % | 0% | 0% | 2% | 18% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1019 hPa | 67 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1020 hPa | 62 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 35 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 20% | 98% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 15 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1015 hPa | 33 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Villa Nova Condominium, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,8697; -111,8874
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Villa Nova Condominium, Utah, USA. Predpoveď počasia Villa Nova Condominium.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Villa Nova Condominium dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Villa Nova Condominium
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:38 | 28.04.2026 04:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |