Počasie West Bountiful dnes
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 7 °C | 12:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 21:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:19
PO HODINÁCH
západ slnka 20:19
Predpoveď počasia West Bountiful 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 21,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 4 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia West Bountiful, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1001 hPa | 62 % | 1 °C | 96 % | 0% | 0% | 93% | 53% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1001 hPa | 61 % | 1 °C | 99 % | 0% | 0% | 94% | 79% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1001 hPa | 55 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 03:00
11:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1001 hPa | 57 % | 1 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 100% | |
| 04:00
12:00
| dážď | 8 °C 5 °C |
0,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 54 % | 0 °C | 100 % | 0% | 39% | 100% | 100% | |
| 05:00
13:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1001 hPa | 82 % | 4 °C | 100 % | 0% | 32% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 87 % | 5 °C | 100 % | 0% | 29% | 100% | 100% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,6 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 90 % | 5 °C | 100 % | 0% | 55% | 100% | 100% | |
| 08:00
16:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
1,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 42% | 100% | 100% | |
| 09:00
17:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
1,4 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 3% | 76% | 100% | 100% | |
| 10:00
18:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
1,2 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 68% | 100% | 100% | |
| 11:00
19:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
1,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1002 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
2,3 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1002 hPa | 84 % | 6 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 100% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
2,9 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 89 % | 6 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 100% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
2,6 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 87 % | 5 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
2,4 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,6 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1006 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 100% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,8 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1006 hPa | 94 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 7 °C 6 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 97% | 48% | 98% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 83 % | 4 °C | 98 % | 0% | 88% | 55% | 78% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1007 hPa | 90 % | 5 °C | 46 % | 0% | 18% | 27% | 14% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 4 °C | 56 % | 2% | 39% | 19% | 25% | |
| 22:00
06:00
| hmla | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 90 % | 4 °C | 40 % | 25% | 32% | 5% | 6% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1009 hPa | 93 % | 2 °C | 68 % | 54% | 59% | 10% | 20% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1009 hPa | 93 % | 1 °C | 71 % | 46% | 44% | 24% | 36% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 92 % | 1 °C | 97 % | 24% | 35% | 95% | 71% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 90 % | 1 °C | 71 % | 14% | 23% | 60% | 10% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1010 hPa | 89 % | 1 °C | 93 % | 8% | 27% | 80% | 57% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1010 hPa | 89 % | 1 °C | 96 % | 5% | 38% | 81% | 74% | |
| 05:00
13:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 1 °C | 100 % | 2% | 62% | 99% | 99% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 4 °C 2 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 1 °C | 100 % | 0% | 49% | 99% | 100% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 4 °C 2 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 2 °C | 100 % | 0% | 29% | 100% | 98% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,5 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 3 °C | 100 % | 0% | 50% | 100% | 59% | |
| 09:00
17:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,8 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 80% | 100% | 82% | |
| 10:00
18:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 94 % | 5 °C | 100 % | 0% | 86% | 100% | 98% | |
| 11:00
19:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 5 °C | 100 % | 0% | 87% | 100% | 100% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 4 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 78% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
1,5 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 91 % | 5 °C | 100 % | 0% | 87% | 100% | 96% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
1,5 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 89 % | 5 °C | 100 % | 0% | 87% | 100% | 93% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
1,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 87 % | 5 °C | 100 % | 0% | 99% | 93% | 78% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 8 °C 7 °C |
1,9 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 5 °C | 100 % | 0% | 96% | 96% | 24% | |
| 17:00
01:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 4 °C | 93 % | 0% | 53% | 87% | 20% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 76 % | 4 °C | 100 % | 0% | 32% | 89% | 99% | |
| 19:00
03:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 75 % | 4 °C | 98 % | 0% | 28% | 68% | 93% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 4 °C | 99 % | 0% | 33% | 79% | 91% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1013 hPa | 85 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 83% | 100% | |
| 22:00
06:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 88 % | 3 °C | 84 % | 29% | 39% | 60% | 69% | |
| 23:00
07:00
| hmla | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 92 % | 2 °C | 98 % | 68% | 76% | 47% | 87% | |
West Bountiful, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,8938; -111,9019
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5 511
Nadmorská výška: 1303 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Davis County, Farmington
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West Bountiful, Utah, USA. Predpoveď počasia West Bountiful.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West Bountiful dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre West Bountiful
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie West Bountiful
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:25 | 26.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |