Počasie Westland týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Westland na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
14 / 1°C
| 0.4 mm | 9 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 00:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 06:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 11 °C | 18:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:23
PO HODINÁCH
západ slnka 20:23
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Westland, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 3 °C | 96 % | 0% | 0% | 50% | 96% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1018 hPa | 56 % | 4 °C | 7 % | 0% | 1% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 36 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1019 hPa | 98 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1020 hPa | 40 % | 0 °C | 37 % | 0% | 0% | 14% | 28% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 37 % | 0 °C | 97 % | 0% | 0% | 8% | 96% | |
Westland, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 41,1133; -112,0544
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Westland, Utah, USA. Predpoveď počasia Westland.
Westland - počasie v okolí - väčšie mestá
Westland - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Westland dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Westland
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:43 | 29.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |