Počasie Eski pozajtra
Predpoveď počasia Eski 24. máj 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Eski, Uzbekistán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
21:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 98% | |
| 01:00
22:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1014 hPa | 87 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 02:00
23:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 86 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 03:00
00:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 04:00
01:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 89% | |
| 05:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 92% | |
| 06:00
03:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 89% | |
| 07:00
04:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 12 °C | 91 % | 0% | 0% | 82% | 48% | |
| 08:00
05:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 11 °C | 57 % | 0% | 0% | 35% | 35% | |
| 09:00
06:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 1% | |
| 10:00
07:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 44 % | 9 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1016 hPa | 39 % | 8 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 1% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1014 hPa | 26 % | 4 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 33 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
08:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 24 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
14:00
| jasno | 27 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 16 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 60 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Eski, Uzbekistán - informácie
Štát: UzbekistánGPS súradnice: 40,4674; 65,5982
Časová zóna: Asia / Samarkand
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Eski, Uzbekistán. Predpoveď počasia Eski.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Eski dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Eski
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 14:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:41 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:02 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:17 | 21:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:02 | 24.05.2026 01:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |