Počasie Gora Ak-Tepe dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gora Ak-Tepe na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 22°C
| 0.5 mm | 12 km/h |
| 22 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 11:00 | |
| 29 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 05:25
západ slnka 20:01
PO HODINÁCH
západ slnka 20:01
|
|
Predpoveď počasia Gora Ak-Tepe, Uzbekistán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| slabý dážď | 22 °C 21 °C |
0,5 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 42 % | 8 °C | 97 % | 0% | 0% | 19% | 96% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 46 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 49% | |
| 17:00
14:00
| zamračené | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 27 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 31% | 96% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 50 % | 12 °C | 97 % | 0% | 0% | 4% | 97% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1006 hPa | 74 % | 14 °C | 50 % | 0% | 0% | 43% | 12% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 23 % | 7 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 23 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 22% | 1% | |
| 23:00
20:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1007 hPa | 43 % | 11 °C | 68 % | 0% | 0% | 45% | 42% | |
Gora Ak-Tepe, Uzbekistán - informácie
Štát: UzbekistánGPS súradnice: 40,3667; 63,3333
Časová zóna: Asia / Samarkand
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gora Ak-Tepe, Uzbekistán. Predpoveď počasia Gora Ak-Tepe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gora Ak-Tepe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gora Ak-Tepe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:25 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 14:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:31 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:45 | 22.05.2026 00:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |