Počasie Urtakishlak, Jizzax dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Urtakishlak, Jizzax na 10 dní.
Sobota 23. máj
21 / 16°C
| 5.2 mm | 3 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 05:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 11:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 23:00 |
východ slnka 05:03
západ slnka 19:41
PO HODINÁCH
západ slnka 19:41
|
|
Predpoveď počasia Urtakishlak, Jizzax, Uzbekistán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
1,7 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 83% | 99% | |
| 11:00
08:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
2,8 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 69 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 17:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,7 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 86 % | 16 °C | 99 % | 0% | 4% | 25% | 98% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 14 °C | 14 % | 0% | 0% | 11% | 3% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1012 hPa | 84 % | 10 °C | 48 % | 0% | 0% | 5% | 45% | |
| 11:00
08:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 46 % | 12 °C | 18 % | 0% | 1% | 10% | 8% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,2 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1013 hPa | 45 % | 12 °C | 27 % | 0% | 0% | 15% | 14% | |
| 23:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1014 hPa | 63 % | 11 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
Urtakishlak, Jizzax, Uzbekistán - informácie
Štát: UzbekistánGPS súradnice: 39,9790; 68,5777
Časová zóna: Asia / Samarkand
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Urtakishlak, Jizzax, Uzbekistán. Predpoveď počasia Urtakishlak, Jizzax.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Urtakishlak, Jizzax dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Urtakishlak, Jizzax
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:03 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:32 | 20:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:53 | 20:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:09 | 21:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:50 | 24.05.2026 01:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |