Počasie Higher Broughton dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Higher Broughton na 10 dní.
Piatok 22. máj
22 / 14°C
| 2.7 mm | 17 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 04:57
západ slnka 21:14
PO HODINÁCH
západ slnka 21:14
|
|
Predpoveď počasia Higher Broughton, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 91 % | 13 °C | 95 % | 0% | 26% | 15% | 93% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1022 hPa | 81 % | 10 °C | 76 % | 0% | 0% | 51% | 58% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
1,1 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1020 hPa | 62 % | 14 °C | 57 % | 0% | 25% | 10% | 42% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
1,4 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 14 °C | 72 % | 0% | 8% | 22% | 63% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 97 % | 14 °C | 68 % | 0% | 35% | 7% | 53% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 99% | 46% | 90% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 63 % | 10 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1024 hPa | 69 % | 11 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
Higher Broughton, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,5055; -2,2566
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Higher Broughton, Veľká Británia. Predpoveď počasia Higher Broughton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Higher Broughton dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Higher Broughton
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:57 | 21:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 16:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:09 | 22:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:01 | 23:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:57 | 23.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |