Počasie Houghton-le-Spring dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Houghton-le-Spring na 10 dní.
Streda 27. máj
16 / 10°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 04:40
západ slnka 21:26
PO HODINÁCH
západ slnka 21:26
|
|
Predpoveď počasia Houghton-le-Spring, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1034 hPa | 89 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1033 hPa | 82 % | 8 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1033 hPa | 53 % | 6 °C | 53 % | 0% | 2% | 0% | 52% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1030 hPa | 60 % | 6 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1029 hPa | 91 % | 7 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1028 hPa | 78 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1027 hPa | 43 % | 6 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 9 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
Houghton-le-Spring, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 54,8403; -1,4643
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 37 840
Nadmorská výška: 79 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Durham, Durham
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Houghton-le-Spring, Veľká Británia. Predpoveď počasia Houghton-le-Spring.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Houghton-le-Spring dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Houghton-le-Spring
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:40 | 21:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 16:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:47 | 22:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:22 | 23:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:17 | 27.05.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |