Počasie Jarrow dnes
| 20 °C | 21 °C | 20:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 22:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 23:00 |
východ slnka 04:46
západ slnka 21:19
PO HODINÁCH
západ slnka 21:19
Predpoveď počasia Jarrow 22. máj 2026
Popoludní zamračené. Najvyššia teplota 24 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jarrow, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
19:00
| slabý dážď | 24 °C 24 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 51 % | 12 °C | 93 % | 0% | 4% | 28% | 90% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 61 % | 14 °C | 89 % | 0% | 11% | 8% | 87% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 75 % | 15 °C | 85 % | 0% | 19% | 4% | 81% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 83 % | 14 °C | 77 % | 0% | 10% | 18% | 68% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1021 hPa | 87 % | 14 °C | 93 % | 0% | 21% | 75% | 69% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 82 % | 13 °C | 98 % | 0% | 2% | 97% | 82% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 76 % | 12 °C | 99 % | 0% | 21% | 91% | 89% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 26% | 94% | 99% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 79 % | 11 °C | 91 % | 0% | 2% | 77% | 68% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 79 % | 10 °C | 25 % | 0% | 18% | 9% | 0% | |
| 04:00
05:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 81 % | 10 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 84 % | 10 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1023 hPa | 83 % | 10 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1023 hPa | 80 % | 10 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 75 % | 10 °C | 32 % | 0% | 24% | 0% | 10% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1024 hPa | 69 % | 10 °C | 39 % | 0% | 25% | 0% | 18% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 61 % | 9 °C | 60 % | 0% | 28% | 0% | 44% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 57 % | 9 °C | 53 % | 0% | 12% | 0% | 47% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 56 % | 9 °C | 65 % | 0% | 10% | 0% | 61% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 52 % | 9 °C | 68 % | 0% | 6% | 0% | 65% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 51 % | 9 °C | 85 % | 0% | 15% | 2% | 83% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1026 hPa | 51 % | 9 °C | 90 % | 0% | 7% | 31% | 88% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1026 hPa | 52 % | 9 °C | 98 % | 0% | 7% | 92% | 82% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1026 hPa | 54 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 21% | 77% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1027 hPa | 56 % | 9 °C | 71 % | 0% | 7% | 20% | 64% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1027 hPa | 59 % | 9 °C | 88 % | 0% | 13% | 23% | 82% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1027 hPa | 65 % | 9 °C | 63 % | 0% | 0% | 7% | 60% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1028 hPa | 75 % | 10 °C | 79 % | 0% | 0% | 22% | 73% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 81 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 39% | 90% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 84 % | 9 °C | 90 % | 0% | 0% | 16% | 89% | |
Jarrow, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 54,9804; -1,4842
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 27 264
Nadmorská výška: 15 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- South Tyneside, South Shields
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jarrow, Veľká Británia. Predpoveď počasia Jarrow.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jarrow dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Jarrow
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Jarrow
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:46 | 21:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 16:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:55 | 22:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:37 | 23:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:48 | 23.05.2026 02:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |