Počasie Leafield pozajtra
| 10 °C | 8 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 12:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Predpoveď počasia Leafield 28. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota 8 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Leafield, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 91 % | 8 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 92 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 95 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 91 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 88 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 87 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 86 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 86 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 82 % | 6 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 78 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 76 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 71 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 67 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 64 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 5 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 4 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 53 % | 4 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 56 % | 4 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 62 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 64 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 66 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 67 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 65 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 65 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 65 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 65 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 66 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 70 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 74 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 76 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 74 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 51 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 48 % | 3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Leafield, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,8350; -1,5438
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 945
Nadmorská výška: 182 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- County of Oxfordshire, Oxford
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Leafield, Veľká Británia. Predpoveď počasia Leafield.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Leafield dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Leafield
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 14:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:03 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:16 | 21:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:17 | 22:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:53 | 28.04.2026 04:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |