Počasie Londýn dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Londýn na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
28 / 16°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 04:56
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
|
|
Predpoveď počasia Londýn, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 71 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 77 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1029 hPa | 45 % | 14 °C | 24 % | 0% | 11% | 0% | 14% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1029 hPa | 50 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 70 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 74 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1029 hPa | 50 % | 15 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1027 hPa | 50 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Londýn, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,5085; -0,1257
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 8 961 989
Nadmorská výška: 25 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Greater London, Londýn
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Londýn, Veľká Británia. Predpoveď počasia Londýn.
Londýn - počasie v okolí - väčšie mestá
Londýn - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Londýn dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 5,9 °C | 3,7 °C | 8,3 °C | 10 |
| február | 6,0 °C | 3,4 °C | 8,5 °C | 7 |
| marec | 8,0 °C | 5,0 °C | 11,1 °C | 9 |
| apríl | 9,9 °C | 6,4 °C | 13,5 °C | 8 |
| máj | 13,3 °C | 9,4 °C | 17,1 °C | 8 |
| jún | 16,2 °C | 12,3 °C | 20,0 °C | 8 |
| júl | 18,6 °C | 14,6 °C | 22,6 °C | 6 |
| august | 18,6 °C | 14,7 °C | 22,5 °C | 6 |
| september | 15,9 °C | 12,5 °C | 19,3 °C | 8 |
| október | 12,4 °C | 9,6 °C | 15,3 °C | 9 |
| november | 8,7 °C | 6,2 °C | 11,2 °C | 9 |
| december | 6,9 °C | 4,7 °C | 9,1 °C | 10 |
Astronomické informácie Londýn
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:56 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:57 | 16:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:11 | 21:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:11 | 22:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:19 | 24.05.2026 02:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |