Počasie Longridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Longridge na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 4°C
| 2.7 mm | 1 km/h |
| 4 °C | 2 °C | 01:00 | |
| 4 °C | 2 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:31
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
|
|
Predpoveď počasia Longridge, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 87 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 0 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1016 hPa | 55 % | 6 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
2,7 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 8 °C | 82 % | 0% | 0% | 2% | 82% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
1,5 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 6 °C | 100 % | 0% | 75% | 100% | 33% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,9 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 1% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 2 °C | 100 % | 0% | 89% | 35% | 100% | |
Longridge, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 55,8447; -3,6785
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 860
Nadmorská výška: 0 m
Administratívna časť:
- Scotland, Edinburgh
- West Lothian, Livingston
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Longridge, Veľká Británia. Predpoveď počasia Longridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Longridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Longridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:31 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 15:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:46 | 21:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:46 | 22:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:12 | 00:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:00 | 01.05.2026 04:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |