Počasie Marcross dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Marcross na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
16 / 12°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 05:14
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
|
|
Predpoveď počasia Marcross, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 87 % | 10 °C | 66 % | 0% | 21% | 33% | 47% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 86 % | 10 °C | 54 % | 0% | 38% | 13% | 14% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1027 hPa | 77 % | 11 °C | 75 % | 0% | 16% | 0% | 70% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 82 % | 12 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1027 hPa | 91 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1027 hPa | 92 % | 12 °C | 24 % | 0% | 1% | 0% | 23% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1027 hPa | 77 % | 14 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 76 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
Marcross, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,4125; -3,5464
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Marcross, Veľká Británia. Predpoveď počasia Marcross.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Marcross dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Marcross
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:14 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 15:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:30 | 21:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:32 | 22:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:46 | 00:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:43 | 22.05.2026 01:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |