Počasie Matfield dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Matfield na 10 dní.
Nedeľa 17. máj
14 / 9°C
| 7.8 mm | 17 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 15:00 |
východ slnka 05:05
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
|
|
Predpoveď počasia Matfield, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 95% | 100% | 70% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 57% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 10% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 8 °C | 95 % | 0% | 53% | 89% | 21% | |
| 05:00
06:00
| dažďové prehánky | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 98 % | 8 °C | 50 % | 0% | 0% | 38% | 19% | |
| 06:00
07:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
2,1 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 98 % | 8 °C | 88 % | 0% | 24% | 83% | 2% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 9 °C 8 °C |
1,7 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 8 °C | 97 % | 0% | 88% | 82% | 26% | |
| 08:00
09:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 45% | 71% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 93 % | 10 °C | 99 % | 0% | 95% | 41% | 85% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 99% | |
| 11:00
12:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 100% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 100% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 25% | 100% | |
| 14:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 71 % | 8 °C | 84 % | 0% | 76% | 25% | 21% | |
| 15:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 68 % | 8 °C | 40 % | 0% | 10% | 33% | 4% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 66 % | 8 °C | 99 % | 0% | 31% | 26% | 99% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 65 % | 7 °C | 100 % | 0% | 8% | 8% | 100% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1010 hPa | 63 % | 7 °C | 100 % | 0% | 21% | 18% | 100% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 68 % | 7 °C | 100 % | 0% | 15% | 52% | 99% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1012 hPa | 93 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 99% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 8 °C 7 °C |
0,8 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 89% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,7 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 73 % | 6 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 50% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 52% | 100% | 79% | |
Matfield, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,1523; 0,3709
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Matfield, Veľká Británia. Predpoveď počasia Matfield.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Matfield dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Matfield
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:05 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 15:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:22 | 21:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:27 | 22:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:02 | 23:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 04:47 | 17.05.2026 22:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |