Počasie Middle Wallop, England dnes
| 11 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 21:00 |
východ slnka 05:12
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
Predpoveď počasia Middle Wallop, England 17. máj 2026
Cez deň od rána oblačno, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci dažďové prehánky. Najnižšia teplota 7 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Middle Wallop, England, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 8 °C | 28 % | 0% | 22% | 0% | 7% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 7 °C | 44 % | 0% | 6% | 3% | 40% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 7 °C | 73 % | 0% | 2% | 10% | 70% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 7 °C | 94 % | 0% | 5% | 19% | 93% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 6 °C | 79 % | 0% | 3% | 18% | 75% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 95 % | 6 °C | 94 % | 0% | 1% | 10% | 93% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1009 hPa | 95 % | 6 °C | 90 % | 0% | 0% | 2% | 90% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1010 hPa | 93 % | 7 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1010 hPa | 89 % | 7 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 79 % | 7 °C | 85 % | 0% | 21% | 0% | 81% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1011 hPa | 70 % | 6 °C | 95 % | 0% | 8% | 3% | 95% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1011 hPa | 63 % | 5 °C | 95 % | 0% | 16% | 23% | 94% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1011 hPa | 58 % | 4 °C | 78 % | 0% | 29% | 48% | 49% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1011 hPa | 56 % | 4 °C | 100 % | 0% | 26% | 94% | 100% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1011 hPa | 58 % | 4 °C | 99 % | 0% | 16% | 86% | 98% | |
| 15:00
16:00
| slabý dážď | 13 °C 11 °C |
0,1 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1011 hPa | 58 % | 4 °C | 100 % | 0% | 10% | 96% | 99% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1011 hPa | 63 % | 4 °C | 100 % | 0% | 7% | 96% | 98% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1011 hPa | 64 % | 5 °C | 99 % | 0% | 7% | 96% | 98% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 64 % | 5 °C | 87 % | 0% | 22% | 32% | 82% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 66 % | 5 °C | 97 % | 0% | 17% | 5% | 96% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 5 °C | 60 % | 0% | 10% | 5% | 55% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 4 °C | 87 % | 0% | 5% | 23% | 85% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 82 % | 5 °C | 100 % | 0% | 19% | 53% | 100% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 85 % | 5 °C | 97 % | 0% | 21% | 92% | 76% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 5 °C | 97 % | 0% | 10% | 94% | 43% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 6 °C | 96 % | 0% | 10% | 90% | 62% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 6 °C | 98 % | 0% | 6% | 85% | 88% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 6 °C | 78 % | 0% | 20% | 72% | 40% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 5 °C | 38 % | 0% | 12% | 22% | 12% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,5 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 5 °C | 90 % | 0% | 6% | 88% | 45% | |
| 06:00
07:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 5 °C | 92 % | 0% | 9% | 91% | 49% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 6 °C | 83 % | 0% | 5% | 82% | 10% | |
| 08:00
09:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,6 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 7 °C | 96 % | 0% | 18% | 96% | 0% | |
| 09:00
10:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 7 °C | 99 % | 0% | 35% | 99% | 0% | |
| 10:00
11:00
| dažďové prehánky | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 84 % | 7 °C | 50 % | 0% | 28% | 32% | 0% | |
| 11:00
12:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 8 °C | 84 % | 0% | 68% | 55% | 18% | |
| 12:00
13:00
| silný dážď | 13 °C 11 °C |
1,1 mm | 6.3 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 23% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,8 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 76 % | 7 °C | 93 % | 0% | 42% | 87% | 32% | |
| 14:00
15:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
0,8 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 82 % | 9 °C | 67 % | 0% | 7% | 41% | 43% | |
| 15:00
16:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
0,5 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 82 % | 9 °C | 64 % | 0% | 20% | 53% | 7% | |
| 16:00
17:00
| dážď | 12 °C 10 °C |
0,4 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 78 % | 8 °C | 89 % | 0% | 74% | 47% | 30% | |
| 17:00
18:00
| slabý dážď | 12 °C 10 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 7 °C | 93 % | 0% | 57% | 64% | 75% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 7 °C | 98 % | 0% | 27% | 43% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 80 % | 8 °C | 100 % | 0% | 43% | 96% | 99% | |
| 20:00
21:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 30% | 100% | 97% | |
| 21:00
22:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 83% | |
| 22:00
23:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,3 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 90 % | 8 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 78% | |
| 23:00
00:00
| dážď | 10 °C 9 °C |
0,6 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1010 hPa | 92 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 81% | |
Middle Wallop, England, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,1404; -1,5843
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Middle Wallop, England, Veľká Británia. Predpoveď počasia Middle Wallop, England.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Middle Wallop, England dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Middle Wallop, England
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Middle Wallop, England
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:12 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 15:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:30 | 21:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:35 | 22:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:10 | 23:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 04:55 | 17.05.2026 22:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |