Počasie Mitchel Troy dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mitchel Troy na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
16 / 11°C
| 0.2 mm | 14 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:09
západ slnka 21:06
PO HODINÁCH
západ slnka 21:06
|
|
Predpoveď počasia Mitchel Troy, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1023 hPa | 92 % | 9 °C | 79 % | 0% | 57% | 1% | 52% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1024 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 28% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1025 hPa | 81 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 8% | 8% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 80 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1025 hPa | 96 % | 10 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1024 hPa | 90 % | 11 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1023 hPa | 73 % | 15 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,5 mm | 4.8 m/s17 km/h južný |
1022 hPa | 76 % | 15 °C | 80 % | 0% | 0% | 10% | 78% | |
Mitchel Troy, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,7873; -2,7373
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mitchel Troy, Veľká Británia. Predpoveď počasia Mitchel Troy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mitchel Troy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mitchel Troy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:09 | 21:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 15:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:25 | 21:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:25 | 22:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:21 | 00:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:38 | 22.05.2026 01:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |