Počasie Northmoor dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Northmoor na 10 dní.
Sobota 23. máj
22 / 16°C
| 0.5 mm | 5 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 05:01
západ slnka 21:03
PO HODINÁCH
západ slnka 21:03
|
|
Predpoveď počasia Northmoor, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 13 °C | 87 % | 0% | 0% | 1% | 87% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1019 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 67 % | 14 °C | 99 % | 0% | 6% | 50% | 98% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 68 % | 15 °C | 76 % | 0% | 9% | 28% | 64% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1021 hPa | 91 % | 14 °C | 43 % | 0% | 0% | 4% | 40% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 89 % | 13 °C | 14 % | 0% | 13% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1025 hPa | 58 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 61 % | 14 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Northmoor, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,7229; -1,3947
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Northmoor, Veľká Británia. Predpoveď počasia Northmoor.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Northmoor dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Northmoor
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:01 | 21:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 16:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:17 | 21:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:16 | 22:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:23 | 24.05.2026 02:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |