Počasie Redhill, England dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Redhill, England na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
25 / 16°C
| 1.4 mm | 9 km/h |
| 17 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:07
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
|
|
Predpoveď počasia Redhill, England, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,9 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 93 % | 16 °C | 73 % | 0% | 7% | 19% | 64% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 96 % | 15 °C | 22 % | 0% | 21% | 1% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 60 % | 16 °C | 38 % | 0% | 34% | 12% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 61 % | 16 °C | 14 % | 0% | 8% | 8% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1029 hPa | 83 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 81 % | 13 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1028 hPa | 66 % | 18 °C | 32 % | 0% | 14% | 17% | 4% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 18 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
Redhill, England, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,3658; -2,7203
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 308
Nadmorská výška: 142 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- North Somerset, Weston-super-Mare
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Redhill, England, Veľká Británia. Predpoveď počasia Redhill, England.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Redhill, England dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Redhill, England
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:07 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 16:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:23 | 21:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:23 | 22:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:30 | 24.05.2026 02:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |