Počasie Ripponden dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ripponden na 10 dní.
Utorok 26. máj
23 / 16°C
| 0.1 mm | 5 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 04:50
západ slnka 21:20
PO HODINÁCH
západ slnka 21:20
|
|
Predpoveď počasia Ripponden, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1031 hPa | 90 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1031 hPa | 86 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1032 hPa | 64 % | 16 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 69 % | 15 °C | 16 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1032 hPa | 89 % | 11 °C | 72 % | 0% | 72% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1032 hPa | 86 % | 9 °C | 83 % | 0% | 81% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1030 hPa | 55 % | 9 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1029 hPa | 64 % | 9 °C | 78 % | 0% | 3% | 0% | 77% | |
Ripponden, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,6745; -1,9418
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 4 665
Nadmorská výška: 135 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- Calderdale, Halifax
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ripponden, Veľká Británia. Predpoveď počasia Ripponden.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ripponden dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ripponden
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:50 | 21:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:04 | 16:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:00 | 22:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:47 | 23:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 15:01 | 26.05.2026 02:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |