Počasie Selsey Bill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Selsey Bill na 10 dní.
Sobota 23. máj
19 / 14°C
| 8.8 mm | 9 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 05:03
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
|
|
Predpoveď počasia Selsey Bill, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
3,6 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1017 hPa | 88 % | 14 °C | 99 % | 0% | 34% | 38% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
4,3 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 71 % | 14 °C | 98 % | 0% | 71% | 8% | 93% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 88 % | 15 °C | 92 % | 0% | 15% | 53% | 84% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 13 °C | 55 % | 0% | 46% | 15% | 4% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
4,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 10% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
5,5 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1025 hPa | 78 % | 17 °C | 26 % | 0% | 12% | 14% | 3% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 87 % | 18 °C | 39 % | 0% | 28% | 6% | 10% | |
Selsey Bill, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 50,7333; -0,7833
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Selsey Bill, Veľká Británia. Predpoveď počasia Selsey Bill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Selsey Bill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Selsey Bill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:03 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 15:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:20 | 21:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:23 | 22:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:45 | 00:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:23 | 24.05.2026 02:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |