Počasie Stocklinch dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Stocklinch na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
15 / 11°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:13
západ slnka 21:03
PO HODINÁCH
západ slnka 21:03
|
|
Predpoveď počasia Stocklinch, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1026 hPa | 94 % | 10 °C | 92 % | 0% | 88% | 19% | 26% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1027 hPa | 89 % | 10 °C | 95 % | 0% | 93% | 0% | 19% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1028 hPa | 75 % | 10 °C | 79 % | 0% | 71% | 0% | 28% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 83 % | 11 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 93 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 91 % | 12 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1027 hPa | 71 % | 15 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1026 hPa | 71 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
Stocklinch, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 50,9513; -2,8805
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Stocklinch, Veľká Británia. Predpoveď počasia Stocklinch.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Stocklinch dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Stocklinch
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 21:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:08 | 15:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:30 | 21:46 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:33 | 22:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:59 | 00:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:43 | 22.05.2026 01:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |