Počasie Las Piedras, Estado Mérida dnes
Predpoveď počasia Las Piedras, Estado Mérida 26. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 25,8 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 3,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Piedras, Estado Mérida, Venezuela rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
7,9 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1018 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 49% | 97% | 99% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
15,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 98% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 18 °C 21 °C |
1,3 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 88% | 99% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,5 mm | 0.2 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 16 °C | 98 % | 0% | 21% | 25% | 96% | |
Zajtra, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
3,4 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1019 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 43% | 34% | 99% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
9,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1020 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 88% | 48% | 91% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1018 hPa | 91 % | 15 °C | 97 % | 0% | 5% | 39% | 97% | |
Las Piedras, Estado Mérida, Venezuela - informácie
Štát: VenezuelaGPS súradnice: 8,8829; -70,6413
Časová zóna: America / Caracas
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Piedras, Estado Mérida, Venezuela. Predpoveď počasia Las Piedras, Estado Mérida.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Piedras, Estado Mérida dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Las Piedras, Estado Mérida
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Las Piedras, Estado Mérida
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 12:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 19:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 14:35 | 26.05.2026 02:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |