Počasie East Thomas Gardens Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto East Thomas Gardens Dam na 10 dní.
Utorok 28. apríl
26 / 18°C
| 11.2 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
|
|
Predpoveď počasia East Thomas Gardens Dam, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1018 hPa | 66 % | 15 °C | 100 % | 0% | 13% | 3% | 100% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 21 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 76% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 15% | 100% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 97 % | 0% | 0% | 6% | 97% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 85 % | 16 °C | 94 % | 0% | 0% | 1% | 94% | |
| 05:00
12:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
5,2 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 97 % | 0% | 3% | 11% | 97% | |
| 06:00
13:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
1,4 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 24% | 92% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
2,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 55% | 100% | |
| 08:00
15:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 1% | 40% | 73% | 100% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 18 °C | 99 % | 0% | 1% | 6% | 99% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 38% | 100% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 22 °C 24 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1020 hPa | 78 % | 18 °C | 100 % | 0% | 4% | 77% | 100% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 77 % | 17 °C | 100 % | 0% | 7% | 68% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 80 % | 18 °C | 99 % | 0% | 5% | 16% | 98% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 71 % | 19 °C | 68 % | 0% | 17% | 1% | 60% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 62 % | 18 °C | 100 % | 0% | 25% | 3% | 100% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 60 % | 18 °C | 100 % | 0% | 11% | 3% | 100% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 62 % | 18 °C | 100 % | 0% | 9% | 3% | 100% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 64 % | 18 °C | 97 % | 0% | 4% | 58% | 96% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
1,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 71 % | 19 °C | 100 % | 0% | 14% | 57% | 100% | |
| 20:00
03:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 21:00
04:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 19 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 100% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 81 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
0,8 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 80 % | 18 °C | 100 % | 0% | 15% | 97% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 22 °C 24 °C |
2,3 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 18 °C | 100 % | 0% | 74% | 46% | 100% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
12,4 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1016 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 9% | 94% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,9 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 99% | 45% | 99% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 73 % | 19 °C | 53 % | 0% | 41% | 28% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 72 % | 18 °C | 100 % | 0% | 6% | 5% | 100% | |
East Thomas Gardens Dam, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,5234; -86,8600
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie East Thomas Gardens Dam, Alabama, USA. Predpoveď počasia East Thomas Gardens Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre East Thomas Gardens Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie East Thomas Gardens Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:55 | 28.04.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |