Počasie East Thomas Gardens Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto East Thomas Gardens Dam na 10 dní.
Sobota 2. máj
16 / 12°C
| 7.2 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:31
PO HODINÁCH
západ slnka 19:31
|
|
Predpoveď počasia East Thomas Gardens Dam, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
1,6 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
3,7 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,9 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 10 °C | 100 % | 0% | 13% | 0% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 89 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 8 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1014 hPa | 61 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 64% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
2,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 76 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 49% | |
East Thomas Gardens Dam, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,5234; -86,8600
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie East Thomas Gardens Dam, Alabama, USA. Predpoveď počasia East Thomas Gardens Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre East Thomas Gardens Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie East Thomas Gardens Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 21:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:51 | 02.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |